اخبار

شرکتی استرالیایی توسعه‌ی فناوری پیشرفته‌ای را ارائه کرده است که با استفاده از آن و بدون نیاز به حرارت، ماندگاری شیر تا سه ماه افزایش پیدا می‌کند.
شیر گاو یکی از پرمصرف‌ترین نوشیدنی‌های جهان است که سرشار از مواد ضروری همچون مواد معدنی، ویتامین، هیدرات کربن و پروتئین است.
Berlin Packaging اعلام کرده است که قراردادی برای خرید تولید کننده بسته بندی فرانسوی Verrerie Calvet، منعقد کرده که موجب تقویت کسب و کار این شرکت در اروپا خواهد بود.
برندهای Constellation ، افزایش فروش 7 درصدی در نتایج مالی سالانه خود را اعلام کرد.
گزارش جامع صنعت نوشیدنی در سال 2018 تهیه و در طبقه بندی های مشخص آماده انتشار شده است. اطلاعات و داده های شرکت های بزرگ تحقیقاتی در سراسر جهان، راهگشای…
صنعت نوشیدنی در سال 2018 تجدیدقوای عملکرد نوشیدنی های ورزشی و پروتئینی رشد پایدار نوشیدنی های ورزشی به دلیل هاله سلامت محصولات تداوم روند فزآینده توجه به سلامتی و مصرف…
در دیدار نهایی کوپا دل ری که بین دو تیم بارسلونا و رئال مادرید برگزار شد هواداران معترض مادریدی زمین را پر از بطری کردند.
باشگاه بولتون انگلیس همزمان با افزایش مشکلات مالی و به دلیل نبود غذا و نوشیدنی برای بازیکنان و مجموعه تیم، کمپ تمرینی خود را تعطیل کرد.
صفحه1 از9
IRANBEV Media Ltd 2018©