باشگاه بولتون به دلیل نبود آب و غذا کمپ تمرینی خود را بست

باشگاه بولتون انگلیس همزمان با افزایش مشکلات مالی و به دلیل نبود غذا و نوشیدنی برای بازیکنان و مجموعه تیم، کمپ تمرینی خود را تعطیل کرد.

روزنامه دیلی تلگراف انگلیس نوشت: تیم بولتون تا اینجای کار، فصل وحشتناکی را سپری کرده و هم اکنون در رتبه یکی به آخر جدول رده بندی چشمپیونشیپ (معتبرترین لیگ فوتبال انگلیس پس از لیگ برتر) جای گرفته و بازیکنان و کادر فنی این تیم همچنان منتظر دریافت حقوق ماه گذشته خود هستند.
«کِن آندرسون» مالک باشگاه بدنبال صدور حکم ماه گذشته مبنی بر تعطیلی قریب الوقوع به دلیل بدهی های معوق، تصمیم گرفت تا باشگاه را به فروش برساند و از آن تاریخ تاکنون موفق نشده است تا برای پرداخت حقوق معوق اعضای تیم ضمانتی بدهد و مدعی شده است تنها در صورتی این اتفاق عملی خواهد شد که خریدار مناسبی برای این باشگاه از راه برسد.
با وجود اینکه عمده اعضای تیم اصلی «فیل پارکینسون» قرار نبود در جلسه تمرینی روز دوشنبه شرکت کنند اما به سایر اعضاء نیز از جمله مسئولان تدارکات و کادر پزشکی اطلاع داده شد که به دلیل نبود غذا و آب آشامیدنی و سایر تجهیزات مورد نیاز از حضور در تمرین خودداری کنند.
مشکلات مالی این باشگاه طی چند ماه اخیر وخیم تر شده و دستمزد ماه های گذشته مجموعه تیم همچنان پرداخت نشده است.
این در حالی است که اکتبر سال گذشته مدیریت باشگاه پس از بازپرداخت وامی که از شرکت بلو ماربل کپیتال دریافت کرده بود، موفق شد از مرز ورشکستگی گریخته و از خطر کسر امتیاز و محرومیت از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات در امان بماند.
باشگاه بولتون قرار است به منظور پاسخگویی در خصوص تخلفات مالیاتی خود، بیستم مارس سال جاری در دعوی که به درخواست اداره مالیات انگلیس اقامه شده، حضور پیدا کند.
در این بین، کانون هواداران این باشگاه یکشنبه هفته جاری از تلاش خود برای انجام اقدامات اضطراری و جمع آوری کمک های مالی به منظور جلوگیری از وخیم تر شدن اوضاع خبر داد. 
لازم به ذکر است با توجه به کنار کشیدن تازه ترین خریدار این باشگاه از مذاکرات فروش، تلاش های اندرسون تا اینجا فرجامی نداشته است با این حال براساس گزارش ها 2 خریدار دیگر برای به دست گرفتن مالکیت این تیم وارد مذاکره شده اند اما تهدید ورشکستگی همچنان در حال افزایش است.

آخرین ویرایش در شنبه, 18 اسفند 1397 20:11
IRANBEV Media Ltd 2018©