سرمایه گذاری 13 میلیون پوندی سانتوری دربریتانیا

شرکت صنایع غذایی و نوشیدنی سانتوری ژاپن، در حال سرمایه گذاری 13 میلیون پوندی در شرکت Lucozade Ribena Suntory  خود در بریتانیا برای نصب یک پرکن بطری پر سرعت جدید در کارخانه خود در Coleford ، Gloucestershire است.

پرکن جدید 1.3 میلیون بطری در روز تولید خواهد کرد. مبلغ حدود 10 میلیون پوند برای تجهیزات تولید و فرآوری جدید هزینه خواهد شد و 3 میلیون پوند دیگر به طور مستقیم به پیمانکاران محلی پرداخت خواهد شد که زیرساخت های پشتیبانی را برای خط جدید ایجاد و نصب خواهند کرد.

شرکتLucozade Ribena Suntory   که برند هایی مانند Fitwater، Ribena  و Orangina را تولید می کند، اعلام کرد که پرکن جدید از استراتژی توسعه پایدار جهانی این شرکت با کاهش میزان آب و انرژی مورد استفاده در فرآیند تولید پشتیبانی خواهد کرد. مقدار آب و انرژی مورد نیاز برای تولید هر بطری 40 درصد کاهش می یابد.

نصب پرکن جدید دربهار 2019 آغاز می شود و انتظار می رود که تا پایان سال به طور کامل عملیاتی شود.

کریس کین، مدیر زنجیره تامین در Lucozade Ribena Suntory، گفت: "ما کارخانه کولفورد خود را به عنوان ضربان قلب فعالیت های مان در بریتانیا می بینیم و ما افتخار می کنیم که یکی از کارآمد ترین کارخانه ها در سراسر جهان است.

"کارخانه مادر، صنایع غذایی و نوشیدنی سانتوری، این وضعیت را به رسمیت می شناسند و سرمایه گذاری 13 میلیون پوندی آنها نشان از اعتماد شرکت مادر به فعالیت های ما در بریتانیا و واحدهای تولید Gloucestershire  است و این بدین معنی است که کولفورد در سال های پیش رو نیز یک واحد تولید در بهترین کلاس جهانی باقی خواهد ماند".

لیام فاکس، معاون تجارت بین الملل، گفت: "ژاپن یک شریک تجاری مهم است و ما متعهد به ایجاد یک رابطه تجاری حتی قوی تر با خروج از اتحادیه اروپا هستیم که به افزایش سرمایه گذاری و حمایت از مشاغل در سراسر انگلستان کمک خواهد کرد.

"این سرمایه گذاری 13 میلیون پوندی توسط Lucozade Ribena Suntory در کارخانه Gloucestershire ، خبر خوبی برای کسب و کارهای محلی، مشتریان و اقتصاد است و بیش از 330 شغل را در منطقه پشتیبانی خواهد کرد."

IRANBEV Media Ltd 2018©