قرارداد 3 ساله گروه RPC با Tine برای بسته بندی

گروه RPC قرارداد سه گانه ای با شرکت لبنی نروژی Tine برای عرضه طیف وسیعی از بسته بندی ها مانند  انواع ظرف، جار و بطری منعقد ساخته است.

این قرارداد شامل سه بخش در گروه RPC است RPC Superfos : (قالب گیری تزریق و ترموفرمینگ( ،RPC Bebo (ترموفرمینگ) و RPC Kambo  (قالب گیری تزریق و قالب گیری بادی).

 گروه RPC، مستقر در انگلستان می گوید این قرارداد اجازه خواهد داد که Tine ، ایجاد و توسعه راه حل های متشکل از روش های مختلف تولید و استفاده از مواد گوناگون را به کار گرفته و " بسته بندی ممتاز محصولات برای تجربه بهینه مصرف کنندگان نهایی" را ارائه دهد.

مدیر ارشد شرکت Tine، Sindre Møgster-Walthinsen ، گفت: "بر اساس تجربه مثبت ما در شرکت های RPC، تصمیم گرفتیم که طبق این قرارداد با این شرکت همکاری کنیم، چرا که انتظار داریم نتیجه این همکاری به مزایای مهم و ارزشمندی منتهی شود. به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تولید لبنیات در یک محیط رقابتی، ما باید در راس توسعه و پیشرفت قرار گیریم.

"بسته بندی ما باید عملکردی، پایدار و رقابتی بوده - و همواره در نظر مصرف کنندگان نهایی جذاب و چشمگیرباشد. با این قرارداد جدید، فرآیندهای کاری بهبود یافته و تعداد زیادی از راه حل های بسته بندی نوآورانه را با توجه به تقاضای فعلی بازار به دست خواهیم آورد. "

مدیر ارشد شرکت Tine، افزود: "هدف ما انتخاب درست نوع ماده پلاستیکی برای بسته بندی محصولات و استفاده از مقدار بهینه مواد خام است.

"ما منتظر راه حل های نوآورانه در مورد ممانعت کنندگی در برابر نور و اکسیژن هستیم که با یک نوع ماده ممانعت کنندگی کامل امکان پذیر شود. در آینده، بسته بندی های پلاستیکی باید برای یک اقتصاد مدور با افزایش بازیافت و استفاده مجدد سازگار باشند.

"برای ما بسیار حائز اهمیت است که RPC مشتریان ما و مصرف کنندگان نهایی را درک می کند. ما هنگام  همکاری با تامین کنندگان خود، به توجه و دانش آنها درباره انتشار کربن و بازیافت، اهمیت فراوانی قائل هستیم. از دیدگاه ما، مهم است که تامین کنندگان همانند RPC درک وسیعی از مواد بسته بندی داشته باشند. "

هفته گذشته، گروه RPC، یک ابتکار جدید برای بازیافت فنجان های موجود در دستگاه های فروش خودکار موادغذایی را  معرفی کرد که تأمین کنندگان و اپراتورها را قادر می سازد فنجان های استفاده شده را  به کارخانه این شرکت در Dumfries اسکاتلند تحویل دهند. در این کارخانه این فنجان ها بازیافت خواهند شد.

 

IRANBEV Media Ltd 2018©