همکاری Visy و Water.IO به منظور عرضه بسته های هوشمند

Visy، یکی از بزرگترین شرکت های بسته بندی در استرالیا و نیوزیلند، با شرکتWater.IO  ارائه کننده بسته بندی های هوشمند طی یک همکاری استراتژیک با هدف ارائه بسته بندی های هوشمند در این منطقه، مشارکت می کند.

طی این همکاری، راه حل های Water.IO ، شرکت Visy را قادر می سازد تا گزینه های "بسته بندی هوشمند بسیار پیشرفته" را برای مشتریان خود در صنعت غذا و نوشیدنی فراهم کند.

Water.IO مجموعه ای از بسته بندی با قابلیت انتقال داده تولید می کند، از جمله Smart Cap، که بر روی بطری های یکبار مصرف قرار می گیرد و با استفاده از سنسورهایی آن ها را به بطری های هوشمند تبدیل می کند تا زمان نوشیدن آب به مصرف کنندگان را یادآوری کند یا اینکه زمان پر شدن مجدد بطری را به مصرف کنندگان اعلام می کند.

Richard Macchiesi ، مدیر کل بینش و نوآوری های Visy ، گفت: « با وارد شدن به عصر جدید بسته بندی هوشمند، شرکت ها باید با یکدیگر همکاری کنند تا مشکلات را حل سازند و بازار را به پیش ببرند. به همین دلیل است که ما با Water.IO  همکاری می کنیم - ما تکنولوژی پیشرفته هیجان انگیزی پیدا کردیم و گروه متخصصی که بتوانیم با آنان همکاری کنیم.»

« این رابطه جدید نشان دهنده باور ما به آینده بسته بندی است که دارای پتانسیل بهبود مشارکت مشتری، شخصی سازی محصولات، ارائه اطلاعات به صاحبان برند ها، حفظ اعتبار و یکپارچگی محصولات غذایی و دارویی و بهبود سهولت مصرف کنندگان است.»

Yoav Hoshen ، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Water.IO ، می افزاید: « ما برای همکاری با Visy هیجان زده هستیم. همراه هم، منتظر تعیین یک استاندارد جدید برای آنچه که از طریق بسته بندی امکان پذیر است خواهیم بود. همچون اینترنت اشیاء که انتظارات مصرف کنندگان را برای محصولاتی که نیازهای شان را برآورده می کنند، افزایش می دهد، Water.IO  مسئولیت انجام این کار را برای کالاهای مصرفی بر عهده خواهد گرفت.»

« برای اولین بار، برند های تجاری می توانند اطلاعات دست اولی را در مورد چگونگی استفاده مشتریان از محصولات خود بدست آورند. از طریق تخصص تکنولوژی ما و توانایی های گسترده تولید Visy و دسترسی جهانی، ما برای ایجاد انقلاب «بسته بندی هوشمند» و فرصت ارائه آن به بازارهای سراسر دنیا بسیار هیجان زده هستیم.»

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 اسفند 1397 13:34
IRANBEV Media Ltd 2018©