Bega Cheese ،24.1 میلیون دلار در کارخانه جدید لاکتوفرین استرالیا سرمایه گذاری می کند

شرکت لبنیات استرالیایی "Bega Cheese" اعلام کرده است که قصد دارد یک کارخانه لاکتوفرین جدید در کارخانه Koroit  خود در ویکتوریای غربی بسازد.

این شرکت یک توافقنامه تامین طولانی مدت لاکتوفرین را منعقد کرده است که سرمایه گذاری حدود 34 میلیون دلاری (24.1 میلیون دلار) برای ایجاد این واحد تولید را توجیه پذیر کرده و آن را پشتیبانی خواهد کرد.

لاکتوفرین یک پروتئین دارای آهن است که در شیر یافت می شود و به واسطه خواص آنتی میکروبی ، خواص ضد التهاب و خواص ایمونولوژی آن شناخته شده است.

Bega  می گوید که به عنوان یک عنصر ارزشمند و کاربردی، لاکتوفرین در سطح وسیعی در محصولات غذایی مغزی و محصولات سالم مصرف کنندگان از جمله فرمول غذای نوزاد، مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت تولید لاکتوفرین در منطقه Tatura ویکتوریا را در سال 2002 آغاز کرد.

Paul van Heerwaarden، مدیر عامل Bega Cheese مدیر عامل شرکت گفت: "کارخانه لاکتوفرین جدید، ما را قادر می سازد تا هر ساله تولید بیش از 35 تن لاکتوفررین برای محصولاتی مانند فرمول غذای نوزاد و داروها تولید کنیم.

« این سرمایه گذاری در Koroit ، شرکت Bega Cheese را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لاکتوفرین در جهان قرار می دهد و یک قدم بزرگ در رشد کسب و کار مواد بیومغذی به شمار می رود.»

Bega Cheese سال گذشته کارخانه Koroit   را از Saputo با مبلغ حدود 250 میلیون دلار استرالیا (184 میلیون دلار
آمریکا) خریداری کرد. در آن زمان،  Bega اعلام کرد که این خرید به طور قابل توجهی عملیات فرآوری شیر را در این شرکت تقویت خواهد کرد.

همچون محصولات پنیر، Bega یک سری سس و پودر تحت نام تجاری Zoosh تولید می کند. سال گذشته، این شرکت قرارداد دیگری برای خرید برند Vegemite spreads از شرکت بین المللی Mondelēz در استرالیا و نیوزلند منعقد کرد.

IRANBEV Media Ltd 2018©