Beneo یک کارخانه تولید پروتئین سبزیجات 3/4 میلیون یورویی در بلژیک افتتاح می کند

 Beneo یک کارخانه تولید پروتئین سبزیجات با سرمایه 3/4 میلیون یورویی در پالایشگاه زیستی BioWanze در Wanze بلژیک افتتاح کرده است.

این سرمایه گذاری به این معناست که Beneo به دنبال پر کردن خلا ناشی از افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای منابع پروتئینی گیاهی است، به ویژه آن که علاقه به جایگزین های گوشت به طور فزآینده ای تداوم یافته است.

این کارخانه، پروتئین بافت گندم BeneoPro W-Tex ساخته شده با آرد گندم، پروتئین گندم و آب را تولید می کند که می تواند به عنوان جایگزینی برای گوشت در طیف گسترده ای از محصولات مبتنی بر گوشت های سنتی مانند برگرها، ناگت ها و سس های بولونیایی استفاده شود.

این واحد تولید جدید توسط BioWanze، شرکت تابعه CropEnergies که خواهرخوانده Beneo است، اداره خواهد شد. کارخانه پالایشگاه زیستی Wanze تمام مواد خام مورد استفاده در تولید را برای تولید غذاهای با کیفیت بالا، خوراک و سوخت بدون اندکی زباله به کار میگیرد.

Christoph Boettger عضو هیات مدیره Beneo گفت:« ما شاهد تغییر بزرگی در رژیم های غذایی مصرف کنندگان هستیم زیرا تعداد بیشتری از مصرف کنندگان به طور فعال سعی می کنند مصرف گوشت خود را کاهش دهند و به دنبال جایگزینی برای آن هستند.»

« پروتئین گندم، بیشترین پروتئین گیاهی استفاده شده در جایگزین های گوشت معرفی شده در سال 2018 بود و پتانسیل بالایی برای این بازار در سال 2019 و فراتر از آن خواهد داشت.»

«از طریق این سرمایه گذاری قابل توجه و امکانات جدید تولید، Beneo می تواند اولین گام ها را در جستجوی بازار برای پروتئین های بافت گیاهی بردارد تا بتواند امکان سرمایه گذاری برای مشتریان خود را در این روند رو به رشد فراهم کند.»

André Tonneaux ، مدیر BioWanze، اضافه کرد:« ما به دنبال همکاری نزدیک با Beneo هستیم تا در این سرمایه گذاری جدید، تولید پروتئین های گیاهی راآغاز کنیم.»

« همراه با توسعه توانایی های تولید، این سرمایه گذاری باعث امنیت پایدار رشد در آینده و ایجاد فرصت های شغلی مهم در والونیا خواهد شد.»

آخرین ویرایش در دوشنبه, 13 اسفند 1397 22:09
IRANBEV Media Ltd 2018©