Empresas Polar يکي از بزرگ ترين توليدکنندگان مواد غذايي نوشيدني در ونزوئلا، نوشيدني بر پيه ماست را براي اولين بار در ين کشور توليد کرده است. اين محصول که با نام تجاري Migurt عرضه شده براي نگهداري نياز به يخچال نداشته و در بطري هاي پلاستيکي با تکنولوژي اپتيک بسته بندي شده است. بطري هاي 750 ميلي ليتري PET با ويژگي ممانعت کنندگي بالا به وسيله بخش پلاستيک هاي سخت شرکت Amcor توليد مي شوند.

Empresas Polar براي طراحي و توليد بطري با شرکت هاي Amcor و PascualAndina همکار کرده است. هدف از طراحي بسته بندي هاي جديد رقابت با محصولاتي بوده که به صورت سرد توزيع مي شوند. اين نوشيدني جديد بر پايه ماست با اين بسته بندي ماندگاري 6 ماهه بر روي قفسه فروشگاه ها داشته و تا زمان بازشدن درب بطري نياز به يخچال ندارد.

افزايش ماندگاري اين شرکت را قادر مي ساز محصول Migurt را به صورت بين المللي توزيع نمايد. علاوه بر اين همکاري با زنجيره توزيع کنندگان نتفاوتامکان پذير شده و درسترسي به مصرف کنندگان در کشورهايهمسايه نيز آسان تر شده است.

Amcor اين بطري جديد را به صورت سفارشي طراحي کرده است. اين بطري علاوه بر قابليت پرکني اپتيک از ممانعت کنندگي بالايي در بابر نور و اشعه UV دارد. با استفاده از تکنولوژي ممانعت کنندگي و برآرده ساختننيازهاي پرکني اپتيک در دماي بالاي 60 درجه سانتي گراد از محصول محتوي بطري در برابر فساد و تغيير ماهيت ماست جلوگيري کرده و ا زمواد مغذي و ارزش غذايي بالاي آن محافظت مي شود.

ظاهر شيشه اي و صاف بطري از ويژگي هاي بي همتاي طراحي است که توانسته است خصوصيات ذاتي PET را بهينه سازي کند. در پروسه توليد بطري استفاده از رنگدانه هاي سفيد و شکل بيضوي آن از الش هاي بزرگ Amcor بود زيرا پريفرم هاي توليد شد بايد توانايي پروسه بادشدن و گرمادهي مجدد را بدون از دست دادن ويژگي هاي اصلي بسته بندي را داشته باشند.

اين بسته بندي داراي درب هاي پلاستيکي با قطر دهانه 38 ميلي متري است. در زير درب فويل هاي آلومينيومي با درزبندي القايي بر روي بطري نصب مي شوند که موجب افزايش ماندگاري محصول مي شود. اين بسته بندي داريا ليبل هاي شرينک اسليو با رنگ هاي شاد و راق است.

Empresas Polar به دنبال گسترش خانواه محصولات Migurt بوده و به زودي محصولات تک نفره در بطري هاي 100 و 250 گرمي را به بازار عرضه مي کند.

آخرین ویرایش در شنبه, 22 ارديبهشت 1397 12:21
IRANBEV Media Ltd 2018©