Ring container تکنولوژی ممانعت کنندگی برای بسته بندی پلاستیکی ارائه می کند

شرکت فن آوری هایRing Container  تکنولوژی BarrierGuard را معرفی کرده است، تکنولوژی ممانعت کنندگی در حال ثبت و قابل تنظیم برای بسته بندی پلاستیکی.

با کاربرد اولیه این تکنولوژی از طریق BarrierGuard OxygenSmart، این شرکت آمریکایی قصد دارد " تعادل سنتی و قدیمی حفاظت و ارزش را از بین ببرد".

BarrierGuard OxygenSmart را می توان برای انواع کاربردهای حساس به اکسیژن مانند: سس های گوجه فرنگی، آجیل، روغن ها، غذاهای کودک، قهوه فوری و سبزیجات سفارشی کرد. محصولاتی که با تکنولوژی BarrierGuard OxygenSmart بسته بندی شده اند را می توان بدون الزامات خاص ذخیره کرد و تا 24 ماه عمر مفید و زمان ماندگاری را ارائه می دهد.

شرکت تکنولوژی های Ring Container در حال تولید بطری هایی با استفاده از BarrierGuard OxygenSmart در کارخانه Louisville، کنتاکی، که در ماه اکتبر گذشته افتتاح شد.

این شرکت گفت که بطری های پلاستیکی با استفاده از BarrierGuard OxygenSmart  حفاظت و ممانعت کنندگی را در بهترین سطح با وضوح و شفافیت شیشه ای ارائه می دهند.

براساس اطلاعات این شرکت، مطالعات اولیه نشان داد که BarrierGuard OxygenSmart تا 30 درصد اکسیژن بیشتری نسبت به دیگر ممانعت کننده های رقیب جذب یا مسدود کرده، در حالی که به طور متوسط ​​2.5 برابر کمتر از مواد ممانعت کننده استفاده می کند.

 

Brian Smith، معاون ارشد نوآوری و زنجیره تامین در فن آوری های Ring Container، گفت:« BarrierGuard راه حلی را به مشتری نشان می دهد که ریشه در بهبود کارایی و عملکرد دلخواه و سفارشی دارد.»

« Ring  برای رشد فن آوری های نوآورانه اختصاصی خود هیجان زده است و ما منتظر ادامه همکاری های خود با مشتریان فعلی و آینده هستیم تا راه حل هایی را که بسته بندی و سود آنها را بهینه کند، ارائه دهیم.»

IRANBEV Media Ltd 2018©