Unilever شرکتAnthem را برای طراحی بسته بندی سوپ جدید Knorr برگزید

 

Unilever آژانس نوآوری Anthem را برای طراحی بسته بندی سوپ های جدید Knorr  انتخاب کرده است. خط تولید این سوپ ها در چهار نوع گوجه فرنگی، کدوتنبل، سبزیجات و میوه/سبزی نورس در فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک، آلمان، اتریش و سوئیس راه اندازی شده است.

 Anthem  گفت:« راهروهای سوپ های قابل نگهداری در درجه حرارت محیط در سوپرمارکت های سراسر سرزمین اصلی اروپا «دریایی از شباهت» است. ماموریت Knorr این بود که این یکنواختی را با طیف جدیدی از سوپ های 100 درصد طبیعی قابل نگهداری در محیط با استفاده از مواد و ترکیبات ساده بسته بندی شده در بطری های شیشه ای، مختل کند. تغییر بسته بندی به بسته بندی شیشه ای اجازه می دهد که این نام تجاری به مأموریت توسعه پایدار Unilever کمک کند.

Anthem  تلاش کرد تا طرحی ایجاد کند که نشان دهنده سادگی دستور العمل ها بوده و از طبیعی بودن محصولات پشتیبانی کند. این بسته بندی را به عنوان یک بسته بندی "پاک و ساده" می توان توصیف کرد، که هم از پیام محصول پشتیبانی می کند و هم در قفسه فروشگاه ها متمایز است.

با الهام از آب میوه های یخچالی، این آژانس نوآوری از یک شرینک اسلیو برای تقویت نشانه های تازه استفاده کرد. در عین حال، ادغام تصاویر با پنجره های شفاف به نظر می رسد توانسته سطح جدیدی از اعتبار را برای این محصولات ارمغان بیاورد.

Marie Leroy، مدیر برند سوپ های Knorr  در یونیلور، گفت:«همکاری با Anthem  به ما کمک کرد تا راه های جدیدی برای تفکر و رویکرد طراحی فراگیریم، این که یک طراحی چه معنایی دارد و چگونه مصرف کنندگان آن را درک می کنند.»

« ما می خواستیم در نوع ارتباط Knorr با بسته بندی بدون از دست دادن شناخت و هویت آن از طریق تمرکز بر طبیعی بودن و تازه بودن محصول که مصرف کنندگان به شدت به دنبال آن هستند،انقلابی ایجاد کنیم. طرح های جدید همه اهداف مورد نظر ما تامین کردند، به ویژه در فرانسه که جایگاه رفیعی در قفسه فروشگاه ها به دست آوردند.»

در ماه دسامبر، Anthem با Unilever برای طراحی بسته بندی سس دودی جدید متعلق به برند Unox همکاری خود را آغاز کرد. این محصول پس از 4 سال تحقیق و توسعه به بازار معرفی شد.

IRANBEV Media Ltd 2018©