توسعه در خطوط تولید درب پوش نوشیدنی ها

 راه حل هایی ابتکاری برای درب های پلاستیکی در سراسر اروپا دارد. ابیگیل سالتمارش نگاهی به این تولیدکننده بزرگ که به خاطر انعطاف پذیری اش شناخته شده است می اندازد.

 عرضه نمودن محصول جدید در بازار و افزایش تولید-توسعه دهنده و تولید کنندهProcap، در مسیر توسعه بیشتر است. ایو جوزفیاک مسئول ارشد تجاری شرکت می گوید Procap سال گذشته رشدی حدود 11% دیده است. امسال، علیرغم وضعیت اقتصادی فعلی، امید است دوباره به همین رقم دست یابد.

او می گوید: "در اسپانیا ما به افزایش حضورمان ادامه می دهیم، و همین روند در اروپای شرقی اتفاق می افتد. ما برای سال آینده به رشد خوبی در بازارهای جدید خوش بین هستیم، و به فکر محصولات بسیار ویژه ای  هستیم که  برای مشتری های حال حاضر وجدید شاید سبک تر و سازگارتر با محیط زیست باشند. برای دستیابی به رشد نیاز داریم که سازگار، منعطف و قابل اطمینان باشیم- و ما هستیم."

 افزایش حجم

Procap در 1994 در نتیجه همکاری بین دو اداره اروپایی به وجود آمد.Resibel از Hoboken دربلژیک بیشتر بر روی تولید درب بطری برای صنایع شیمیایی، agrochemical، و پتروشیمی متمرکز بود، در حالیکهDelatourاز  Messia در فرانسه برای آزمایشگاه های لبنی لوله تهیه می کرد و موقعیت بازار عالی ای در بخش agrofood خشک، سرپوش شیشه شیر نوزادان، درب شیشه های خردل وآسیاب های فلفل داشت.

امروزه شرکت نیاز های مشتریان را در بخش های غذایی، داروسازی، آرایشی و شیمیایی از Campina، Nestle وDanone گرفته تا Unilever، DuPont، Chanel و L’Oreal  تأمین می کند. این شرکت دارای شش مکان در بلژیک، مجارستان، لوکسامبورگ، فرانسه، اسپانیا و ایرلند است. آقای جوزفیاک توضیح می دهد که طرح هایی برای افزایش ظرفیت در دست اقدام است.

"ما هم اکنون در حال ساخت یک کارخانه جدید و مدرن 10 میلیون یورویی در Wicklow  ایرلند و توسعه کارخانه امان در Hoboken بلژیک هستیم. این به ما فضای بیشتری برای ماشین آلات خواهد داد و اجازه می دهد که حجم و مبلغ فروش محصولاتمان را افزایش دهیم."

 ظرفیت جدید

مکان واقع در Hoboken توسعه ساختمان های جدیدش را با یک انبار کالای جدید،که حجمش دو برابر شده و تمام موجودی اش را به صورت داخلی مدیریت می کند، به چشم خواهد دید.  تا 2014، مساحت این مکان به 14000 متر مربع خواهد رسید. این سرمایه گذاری همراه با نوسازی کامل ساختمان های موجود، نیازهای کیفی و تولیدی تمام بخش های بازار مان را برآورده می سازد.

آقای جوزفیاک می گوید: همچنین امسال، ProcapWicklow به کارخانه جدیدی در نزدیکی محل سابق خود در یک قطعه 27000 متر مربعی منتقل خواهد شد. با رشد گروه، مکان فعلی به نقطه اشباع رسیده است.این مکان با توسعه کاملش، دارای ظرفیت اضافی خواهد شد که این مسأله باعث سه برابر شدن فروش در یک محیط با کیفیت بالا می شود.

او توضیح می دهد: "ما شروع به حضور پررنگ تر در بخش های معینی کرده ایم و نیاز به ظرفیت اضافی داریم. بخش بازار انبوه بسیار رقابتی است بنابراین ما نیاز به چنین انعطاف پذیری داریم.  ما همچنین محصولات جدیدی داریم و باید برای تولید آنها نیز آماده باشیم."

این محصولات شامل درپوش های ورزشی جدیدی است که Pro Spring نامیده می شوند که موفقیت خوب آنها ثابت شده است و درپوش جدیدی است. سایر محصولات، به ویژه برای آب معدنی در مراحل تولید هستند. او می گوید: "هدف ما این است که قادر باشیم هر سال بین سه تا شش محصول جدید وارد بازار کنیم."

سازگارتر شدن با محیط زیست

از آنجایی که  درب های بطری دائماً ابتکاری تر می شوند، بنابراین سازگارتر با محیط زیست و سبک تر نیز می شوند.Procap که دامنه تازه خود را دارد از تکنولوژی تزریقی دیواره-نازک استفاده می کند که از نظر موادخام کم مصرف است. همچنین به دنبال پتانسیل موادی است که قابل بازیافت و زیست تجزیه پذیر باشند.

او می گوید: "محصولات سبک تر راه خود را به سمت اینکه هدف آینده باشند ادامه خواهند داد. اگرچه در زمینه وزن، اگر قرار باشد که در پوش ها استحکام خود را حفظ کنند، سطح محدودیتی وجود دارد که به آن خواهند رسید. اما مواد خام هنوز به سازگارتر شدن خود با محیط زیست ادامه می دهند. برای مثال ممکن است ما شروع به استفاده از مواد زیستی نماییم. راه هایی برای پیش رفتن در این زمینه وجود دارند."

 موفقیت پیوسته

آقای جوزفیاک می گوید: با بازار های موجود که رشد می کنند و پشتیبانی کمتر مشتری از آنها وحرکتشان به سمت لذت بردن از سطوح بالاتر درآمد دریافتی، تقاضای فزاینده ای برای محصولاتی که Procap درپوش های آنها را تأمین می کند وجود خواهد داشت و مشتری ها در اروپا به دنبال افزایش نوآوری و خلاقیت، و در نتیجه محصولات هوشمندتر هستند.

او می گوید: "ما به آینده خوشبین هستیم. ما به دنبال کسب سود هستیم اما همچنین انتظار داریم که رشد اساسی ببینیم. ما دائماً با مشتری های جدید کار می کنیم- در حال حاضر در حال کار با Elopak هستیم که خوراک و نوشیدنی های مایع بسته بندی می سازد. مشکلاتی در رابطه با منابع انسانی در اروپا وجود دارد اما ما مطمئنیم که تیم هایی از افراد داریم که می توانند مشتری ها را جذب کرده و بفهمند. برای مثال در تیم من 15 ملیت متفاوت وجود دارد. ما باید در همه مسیرها منعطف بمانیم تا در آینده شاهد موفقیت های دائمی باشیم."

IRANBEV Media Ltd 2018©