بسیاری از تولیدکنندگان محصولات نهایی به دنبال ویژگی ممانعت از مصرف و تضمین آن برای اولین مصرف‌کننده بسته‌بندی محصول هستند.

در همین راستا PET Power سری جدیدی از بطری‌ها را با نام Bullet Snap توسعه داده است. در این خانواده از نوارهای پلاستیکی زیبا به عنوان قفل درب که در زمان مصرف مشتری نیازمند جدا کردن آن است، استفاده می‌شود.

بطری‌های این خانواده در سه اندازه 500،250،100 میلی‌لیتری با قطر دهانه 28میلی‌لیتری با درب‌های استاندارد Snap-an تولید شده است. در این مدل، گردن بطری شیب‌دار بوده و مانند گلوله دارای دیواره‌های صاف و مستقیم می‌باشد. نوارهای پلاستیکی را می‌توان به صورت شفاف، به رنگ‌های دلخواه مشابه  رنگ‌های درب به کار رفته در بسته بندی انتخاب نمود.

ظرافت و زیبایی بطری‌ها، آن را برای بسته بندی طیف گسترده‌ایی از محصولات مناسب کرده است. نوار به کار رفته به عنوان باند ممانعت از مصرف موجب افزایش استحکام درب بر روی گلویی بطری می‌شود.لازم به ذکر است برای این بطری‌ها می‌توان از درب‌های Flip-Top که با محصول و بطری مطابقت دارند استفاده کرد. محصولات ویژه‌ای وجود دارند که برای ورود به بازار نیازمند این شکل از بسته‌بندی می‌باشد.

آخرین ویرایش در جمعه, 05 بهمن 1397 14:05
IRANBEV Media Ltd 2018©