دئودورانت ها يا خوشبوکننده هاي Sure در سال 1973 به بازار عرضه شدند. اين خوشبوکننده ها از همان زمان تنها براي خانم‌ها به بازار عرضه شد و به عنوان محصول مخصوص خانم‌ها شناخته مي‌شود.

Sure محصولي رقابتي در بازار متنوع اين محصولات به شمار مي‌رود که مالکيت آن امروزه در اختيار Idelle Labs قرار دارد. اين برند مجدداً با اين شعار که «تمام روز باقي مي ماند»، بر جذب خانم‌ها تمرکز يافته است.

شرکت آمريکايي Beardwood & Co در نيويورک که متخصص در برند سازي و نوآوري است، توسط Idelle labs انتخاب شد تا هويت جديدي براي برند بسازد و ساختار بسته بندي و گرافيک آن را به گونه‌اي توسعه ببخشد تا بتواند فرايد و مزيت‌هاي برند را روي قفسه به مشتريان انتقال بدهد.

« ما با تمرکز بر فوايد محصول کار را آغاز کرديم: اطمينان از بوزدايي و ضد تعرق بودن قوي محصول که نيازي نباشد مصرف کننده استشمام کند، احساس کند يا حتي به آن فکر کند. چالش موجود ايجاد يک جذابيت براي خانم‌ها با فوايد ذکر شده در محصول بود. »

گروه طراحي Beardwood بر روي ايجاد يک تعادل ميان رنگ سفيد و طيف رنگ‌هاي سرد که کار پيچيده‌اي به شمار مي رفت، متمرکز شدند. طراحي يک لوگوي جديد و نشان بي‌انتها که بتواند گروه مخاطب مصرف کنندگان را در کيفيت محصول به خوبي متقاعد کند، آغاز شد. تايپوگرافي لوگو وقتي به لوگو قدرت بخشيد که از خوانايي و قابليت تشخيص مناسب برخوردار شده و در يک زمينه سفيد رنگ، يک رنگ تيره براي آن در نظر گرفته شد. يک درب پوش جديد شکل دار و بنفش رنگ براي ايجاد تمايز اين محصول در ميان انبوه محصولات موجود در اين بخش مورد تاييد قرار گرفت. يک طيف رنگي که بيان گر نگرش مثبت و حفاظت قابل اعتماد محصول بود به عنوان نشان بسته در مرکز بطري ديده مي شود. بسته بندي حاصل يک بسته بندي مدرن و امروزي است که نقطه قوت آن نوع فونت مورد استفاده در لوگو و درب پوش بنفش رنگ آن نسبت به بسته بندي قبلي مي‌باشد.

مدير Idelle Labs مي گويد:« ما با بسته بندي جديد و هويت جديدي که براي Sure برگزيده ايم، اعتماد به نفس بالايي به دست آورده‌ايم و در قفسه فروشگاه ها بدون ترديد برنده خواهيم بود و نه تنها مشتريان قبلي خود را خواهيم داشت که مصرف کنندگان جديد را مشتاق محصولات بي‌نظير خود خواهيم ساخت.»

 

IRANBEV Media Ltd 2018©