درب پوش های ورزشی VICAP

با یک نگاه اجمالی، vicap کاملاً مشابه درب های ورزشی معمولی است. اما vicap راز کوچکی را در خود نهفته دارد.

این راز 12.5 میلی لیتر مایع یا 7 گرم پودر است که امکان دارد پس از باز کردن درب، یک نوشیدنی مخلوط یا نوشیدنی انرژی زا با قابلیت فراهم کردن مواد مورد نیاز بدن رو به رو شوید. در سال 2014 از این روش جدید برای تولید محصولات زیادی در کشورهای مختلف دنیا استفاده خواهد شد. یک سوال ساده موجب تاسیس شرکت vicap systems در سال 2006 شد.

چگونه می توان آب را با افزودن مزه و ویتامین ها غنی سازی کرد بدون آنکه تاثیر افزودنی ها کاهش یابد؟ vicap systems  و Gerhard priewe با همکاری و شراکت به سرعت جواب این پرسش را یافتند و به راحتی آن را عملیاتی کردند.

نگه داشتن ویتامین ها و طعم، انتقال آنها در یک منبع مجزا از آب تنها راه جلوگیری از کاهش اثرات مفید این افزودنی ها می باشد. با الهام از این تفکر، محصولی به نام vicap   متولد شد.

یک راه حل زیبا و منطقی ارائه شده و پس از آن سه محقق سوئیسی با تولید درب های جدید جذابیت های آن را آشکار نمودند.

درب با این سیستم کار می کند که ویتامین ها باید درون یک بخش در بالای باند ممانعت از مصرف جاسازی شوند. به علاوه، این بخش نیازمند محافظت در برابر هرگونه رطوبت و نشت احتمالی محصول محتوی ظرف می باشد. لازم است ویتامین ها، طعم ها یا هر ماده افزودنی دیگر در هر دو شکل مایع و پودر در این بخش قرار گیرند. این مسأله، یکی از چندین نیاز تانک نگه دارنده است که به وسیله فویل های آلومینیومی درزبندی شده، برآورده می شود.

Roger wilfinger مدیر عامل vicap  ، به عنوان موسس شرکت و اولین نفر که این نوآوری را در سال 2008 معرفی کرد، شناخته شد.

در سال 2010، زمانی که وی در حال هدایت شرکت و رفع عیوب درب بود، ابزار و روش مناسب را برای تخلیه ویتامین ها، طعم ها و سایر افزودنی ها پیدا کرد. او از صفحه ای با استحکام مناسب برای ارتباط بین دو یا چند ماده استفاده نمود. با این روش موقعیت شرکت در بازار بسته بندی تغییر کرد. آنها از شرکتی به عنوان تولید کننده نوآوری در بسته بندی به جایگاه شرکتی با عنوان تولید کننده درب های کاربردی نوشیدنی ارتقاء یافتند.

امروز vicap اقدام به تولید و اسمبل تمام اتوماتیک درب ها، در کارخانه vicap  در شهر koblach اتریش می کنند. این شرکت همکاری نزدیکی با (plastics technology) monfort knustst offiechnik دارد.

عملیات پر کردن درب ها درون اتاقک های پاک و به وسیله شرکت دارویی Humana انجام می شود. این شرکت بخشی از شرکت شناخته شده DMK در آلمان می باشد. محصولات این شرکت در بیش از 12 کشور اروپایی مورد استفاده قرار می گیرند.

در آینده ای نزدیک خط تولید جدیدی در ازمیر ترکیه راه اندازی می شود. این خط با هدف پاسخ گویی به تقاضای فزاینده بازار منطقه به دلیل تولید و عرضه مواد غذایی و آشامیدنی حلال نصب و راه اندازی خواهد شد.

حمل و نقل و جابجایی محصول بسیار ساده است تمام مشتریان می توانند به راحتی بخش بالای درب را از بدنه آن جدا کرده و میله برآمده را به پایین فشار دهد. با اعمال فشار فویل آلومینیومی سوراخ شده و طعم ها، ویتامین ها و مزه ها با نوشیدنی درون بطری ترکیب می شوند.

vicap  توانایی حمل 12.5 میلی لیتر مایع و 7 گرم پودر را دارد . در حال حاضر درب ها با قطرهای 38 میلی متر با سه طعم مختلف تولید می شوند. در آینده ای نزدیک مدل های جدید PCO1810، PCO1881 برای نوشیدنی های گاز دار و بدون گاز تولید و عرضه خواهند شد.

 

vicap  متمایز و متفاوت است

درب های دیگر شاید کارآیی بیشتر یا کم تری با شیوه های مشابه داشته باشند. اما فوایدی که vicap  برای مصرف کننده ارائه می کند با هیچ درب دیگری قابل مقایسه نیست.

مصرف کننده می تواند این درب را به راحتی خریداری کرده و بر روی یک بطری آب نصب نماید. این درب های ورزشی بسیار کاربردی با مصرف ساده هستند. مصرف کننده درب را بر روی بطری قرار می دهد، آن را می چرخاند روکش پلاستیکی را جدا می کند، میله برآمده را فشار داده و نوشیدنی مورد علاقه خود را مصرف می کند.درب های ورزشی vicap  ارزش افزوده مناسبی برای مصرف کننده دارد. از این درب می توان برای ترکیبات حساس استفاده کرد. علاوه بر این ترکیبات مفید به صورت تازه و محافظت شده در اختیار مشتری قرار می گیرد.

این درب ها صددرصد بازیافت پذیر بوده و مدت زمان ماندگاری آن وابسته به نوع ویتامین یا طعم پر شده است.

vicap systems ادعا می کند توانایی تولید 15 میلیون قطعه درب vicap  با قطرهای نه 38 میلی متر در سال را دارد. علاوه بر این آنها انتظار دارند درب های با قطرهانه 28 میلی متری را در حدود 7 میلیون قطعه در سال تولید نمایند.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

IRANBEV Media Ltd 2018©