بسته بندی ثانویه در راستای شفافیت بیشتر

ویژگی طراحی بسته بندی ثانویه داشتن برچسبی است که حاوی مواد تشکیل دهنده و اطلاعات مواد مغذی موجود در محتوی نوشیدنی است.

Bud Light، نام تجاری متعلق به  Anheuser-Busch درسنت لوئیس، در تلاش برای ارائه شفافیت بیشتر به مصرف کنندگان، اعلام کرد که به طور کامل اطلاعات مربوط به مواد مغذی موجود در محتوی و مواد تشکیل دهنده آن را با ارائه یک طراحی بسته بندی ثانویه جدید ارائه خواهد کرد. این بسته بندی جدید از ماه فوریه 2019 در فروشگاه های سراسر ایالات متحده در دسترس خریداران و علاقمندان خواهد بود.

علاوه بر لیست مواد تشکیل دهنده، بسته بندی حاوی اطلاعاتی هم چون اندازه بسته بندی، میزان کالری، میزان کل چربی، چربی اشباع، چربی ترانس، کربوهیدرات ها، قندها و پروتئین می باشد.

« در حالی که برچسب های حاوی مواد تشکیل دهنده ضرورت قانونی نیست اما شایسته است که مصرف کنندگان در مورد ماءالشعیری که مصرف می کنند، بیشتر بدانند.» اندی گوئلر، معاون بازاریابی  Bud Light، در بیانیه ای گفت: « ما Bud Light را با بهترین مواد تولید می کنیم و به این که این مواد را در بسته بندی های مان نمایش دهیم، مفتخریم. هنگامی که مردم در فروشگاه ها قدم می زنند، به دیدن برچسب های مواد تشکیل دهنده بر روی محصولات در همه قفسه ها ، به جز قفسه های  ماءالشعیر و نوشیدنی های الکلی عادت دارند. به عنوان یک نام تجاری پیشرو در این بخش، ما اعتقاد داریم که افزایش شفافیت روی بسته، برای کل صنعت ماء الشعیر منافع بلند مدتی به همراه خواهد داشت و اطلاعاتی را که مصرف کنندگان انتظار دارند بببینند در اختیارشان خواهد گذاشت.»

این شرکت می گوید، سازندگان جواهرات Bud Light با استفاده از چهار عنصر ضروری برای دمیدن نان سبز - هویج، جو، آب و برنج - مواد تشکیل دهنده آن از سال 1982 استفاده می کنند. در حال حاضر، Bud Light این اطالعات را بر روی بسته بندی قرار می دهد تا همه ببینند.

تولیدکنندگان Bud Light از 4 ماده اصلی و ضروری برای تولید ماءالشعیرهای کم الکل خود شامل رازک، جو، آب و برنج بهره می برند. این شرکت با افتخار اعلام می کند که از سال 1982 از همین 4 ماده در تولید ماءالشعیرهای بسیار باکیفیت خود استفاده می کند. امروز این شرکت با بسته بندی جدید توانسته این اطلاعات را در اختیار تمامی کسانی که بسته ها را می بینند، قرار بدهد.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 24 دی 1397 23:48
IRANBEV Media Ltd 2018©