پپسی مکس طعم تمشک را به تولیدات خود در بریتانیا اضافه می کند

Britvic، توزیع کننده نوشابه های پپسی در انگلستان، یک طعم تمشک جدید را به سری نوشابه های پپسی مکس اضافه کرده است.این سرمایه گذاری به واسطه علاقه در حال رشد مصرف کنندگان به نوشابه های دارای طعم تمشک و نوشابه های کم قند است.

پپسی مکس تمشک، تکمیل کننده طعم های گیلاس و زنجبیل در سری پپسی مکس بدون قند است که از زمان معرفی تا کنون 80.5 میلیون پوند فروش را کسب کرده است.

از زمانی که مصرف کنندگان از نوشابه های دارای قند بالا روی گردانده اند، پپسی ادعا می کند که سری پپسی مکس بدل به بخش مهمی از بیزنس نوشابه های سبک شرکت با ارزشی معادل 365 میلیون پوند شده است که هر ساله 25.2 درصد به ارزش آن افزوده می شود.

پپسی مکس تمشک که از ماه مارس در سراسر خرده فروشی های بریتانیا در دسترس خواهد بود، در قوطی های فلزی 330 میلی لیتری با قیمت 67 پنی، بطری نیم لیتری با قیمت 1.39 پوندSRP، بطری 600 میلی لیتری با قیمت 1.39 پوند، بطری یک و نیم لیتری با قیمت 2.09 پوند و بطری 2 لیتری با قیمت 2.29 پوند عرضه خواهد شد.

Trystan Farnworth، مدیر بازرگانی، راحتی و انگیزه در Britvic، گفت:«جدیدترین طعم افزوده شده به سری محصولات پپسی مکس، برای این نام تجاری فوق العاده هیجان انگیز بوده است. نوشابه های زنجبیلی و گیلاس ما از زمان عرضه به بازار محبوبیت باورنکردنی خود را ثابت کرده اند و پپسی مکس گیلاس در میان کولاهای طعم دار، نامبر وان است.

« پپسی مکس تمامی سه محرک این بخش بازار را ارائه می کند؛ طعم و مزه، سلامتی و ارتباط آن، و معرفی طعم جدید نیز در همین راستا بوده است تا به خرده فروشان برای تداوم رشد در این بازار  کمک  کند.»

« پپسی مکس تمشک در اشکال مختلف بسته بندی در این بازار، از بطری دو لیتری، ایده آل برای به مهمانی ها، تا بسته های کوچکتر نیم لیتری و قوطی های 330 میلی لیتری در دسترس است.»

آخرین ویرایش در دوشنبه, 13 اسفند 1397 22:14
IRANBEV Media Ltd 2018©