غنی‌سازی نوشیدنی‌ها با ویتامین D۳

مدیرکل فراورده‌های غذایی و نوشیدنی سازمان غذا و دارو از اجرای آزمایشی غنی سازی نوشیدنی‌های تولیدی با ویتامین D۳ خبر داد.

دکتر وحید مفید با اشاره به اینکه غنی‌سازی آرد با ویتامین D به صورت پایلوت در بیرجند در حال اجراست، عنوان کرد: غنی سازی نوشیدنی ها با ویتامین D۳ به درخواست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یزد با رعایت شرایط لحاظ مطابقت نتایج آزمون محصول نهایی توسط آزمایشگاه‌های مورد معتبر با مقادیر مندج در دستورالعمل‌های اجرایی غذاهای فراسودمند و غنی‌سازی اختیاری مواد خورداکی و آشامیدنی موافقت شده است.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان غذا و دارو، وی تاکید کرد: تمدید پروانه ساخت این فراورده‌ها منوط به مطابقت مقادیر پایش‌های لازم در مورد مقادیر ویتامین افزوده شده به فراورده در دوره ماندگاری به عمل آمده و با ضابطه غنی‌سازی است.

شما می توانید این نوشیدنی کاهش وزن را ۲۰ دقیقه پیش از وعده های غذایی طی یک دوره پنج روزه مصرف کنید. سپس پنج روز این کار را متوقف کرده و پس از آن دوباره مصرف این نوشیدنی را آغاز کنید. اگر یک رژیم غذایی سالم را دنبال کرده و روزانه مقداری ورزش کنید، متوجه کاهش وزن خود خواهید شد.

پیاز و سیر

سیر و پیاز هر دو گزینه هایی عالی برای کمک به کاهش وزن هستند، در شرایطی که سلامت کلی انسان را نیز تقویت می کنند. سیر و پیاز به نابودی سموم و کاهش چربی اضافه انباشته شده در بدن کمک می کنند، عملکرد کبد را تقویت کرده و از سلامت قلبی عروقی محافظت می کنند.

سیر و پیاز به پیشگیری و کاهش احتباس مایع کمک می کنند و همچنین به عنوان آنتی بیوتیک های طبیعی عمل می کنند.

شما می توانید روز خود را با مصرف یک حبه سیر خام به همراه یک لیوان آب با معده خالی آغاز کنید.

مقداری پیاز خام را ریز خرد کرده و به سالادهای خود اضافه کنید.

مصرف پیاز خام بیشتر ویژگی های مفید آن را حفظ کرده و به پاکسازی کارآمدتر بدن کمک می کند.

IRANBEV Media Ltd 2018©